Hlídání

Našim klientům nabízíme hlídání psů. Ti jsou po dobu pobytu uvnitř s námi doma, střídají se jim fáze nakázaného odpočinku, volna, povinností a her.  Venčíme je 2x denně na procházce, plus před spaním je dáváme na rychlé vyčůrání (pokud potřebují, tak i častěji). 

Jak jen je to možné, zařazujeme je do smečky našich vlastních psů, od kterých se učí základním pravidlům chování doma, venku, mezi psy a učí se od nich povelovou techniku. Často si spolu také hrají. Po dobu pobytu jsme s vámi v kontaktu, nedělá nám problém poslat fotku či video. 

Výhodou je, že po dobu pobytu lépe vašeho psa poznáme, „popovídáme si s ním“ a můžeme výcvik přesně cílit na to, co vy a hlavně váš pes potřebuje. Pokud dáváte psa k nám poprvé, vždy vám při předání věnujeme přibližně hodinku a povídáme si o tom, jak se váš pes choval, co se mu daří a dáme vám doporučení, na co se dál zaměřit. 

  • Termíny hlídání společně domlouváme podle vašich potřeb a našich možností
  • Pokud máte více psů, je možné pohlídat všechny, pokud všichni znají alespoň základní povely a pravidla chování v bytě
  • Cena: 300,- Kč/den/psa. Placení probíhá vždy na konci hlídání. Den počítáme tak, že pokud se pes k nám dostane vyvenčený po 18:00 hodině, pak platíte až za následující den, pokud si psa vyzvednete do 9:00, pak se vám daný den nepočítá 

Co nabalit psovi s sebou: obojek, vodítko, náhubek, pelíšek/přepravku/klec, jídlo (s odměrkou či odměřené v sáčcích), očkovací průkaz, kontakt na veterináře, léky, oblíbenou hračku či deku, papír s instrukcemi (kolikrát denně krmíte, kolikrát potřebuje vyvenčit, jak bere léky apod.), pamlsky na trénink 

Pozn. Vzhledem k tomu, že i při hlídání se psem pracujeme, drzíme jednotnou výcvikovou linii spolu s majitelem a vyžadujeme, aby majitel na naši práci navázal, nepřijímáme na hlídání psy, kteří nejsou či v minulosti nebyli našimi klienty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *