To je naše parketa. Začínali jsme primárně jako služba zabývající se řešením potíží s rodinnými psy, ať už se jedná o potíže s taháním na vodítku, nefunkčním přivolání, skákání na lidi, lovení zvěře až po nežádoucí reakce na ostatní psy, děti, dospělé či auta. To je to, co nás na naší práci baví, těší a naplňuje nás. 

Jak na to jdeme? V první řadě, individuálně. S dospělými pejsky, u kterých máte pocit, že se vám nedaří s nimi domluvit či vyvádí alotria, je důležité nejen dobře analyzovat současnou situaci, ale také se podívat na to, jak byste se svým pejskem chtěli fungovat, jak byste s ním chtěli žít a co byste přesně chtěli, aby dělat na místo chování, které se vám nyní nelíbí. 

Jak tedy ve službě postupujeme?

  • V první řadě si vyplňte přihlášku zde.
  • Poté se vám ozveme a dáme si první online či telefonickou konzultaci, na které se vzájemně poznáme, probereme, co s pejskem řešíte, identifikujeme si potíže, které vás trápí a také se podíváme na to, jak byste chtěli s pejskem žít, co očekáváte, že bude umět a jaké s ním máte plány. Zároveň si blíže řekneme, jak my pracujeme, přemýšlíme a dokonce vám dáme už i první domácí úkoly, abyste mohli se svým pejskem co nejdříve začít.
  • Domluvíme si termín první osobní schůzky. Ideální je, když na prvních pár schůzek dojedeme my za vámi, abychom začali práci ve vašem přirozeném prostředí a byli vám tak co nejužitečnější.
  • Poté se můžeme domluvit, že vy budete jezdit za námi. To se vám samozřejmě odrazí v ceně, jelikož vám nebudeme pochopitelně počítat dojezd trenéra.
  • Jakmile budete vy i váš pejsek nachystaní, nabídneme vám skupinovou práci s dalšími pejsky. Postupovat budeme krok po kroku, a na skupinové práci se spolu domluvíme, abyste si byli jistí, že to zvládnete.

Potíže se psem očima absolventů: