Jsme jeden velký tým

Jsme rodinná firma spolupracující se skupinou přátel, trenérů, hlídaček, lektorů apod. Společně provozujeme a neustále budujeme výchovné a výcvikové centrum pro rodinné psy a jejich majitele.

Máme rozmanité klienty i psy

Máme zkušenosti se širokou paletou klientů. Ať už jste samostatný majitel nebo celá rodinná jednotka. Ať žijete na samotě nebo v rušném městě. Ať máte psa nastaveného na spolupráci nebo rebela. Ať máte jednoho pejska nebo celou smečku. Ať už máte pidi plemeno či obříka. Ať máte pejska čistokrevného nebo vesnické tajemství. Ať máte pejska z chovné stanice, nebo zachráněného z množírny či v dočasné péči.

Zakládáme si na individuálním přístupu

Chceme, aby naše služba byla pro vás co nejužitečnější. Proto přizpůsobíme naši spolupráci tak, aby dávala co největší smysl právě v rámci vašeho prostředí, vaší rodiny, vašeho životního stylu a vašich potřeb. A samozřejmě i potřeb vašeho pejska či pejsků. Spolupráci začínáme na individuálních lekcích či Přípravce pro štěňata. Ta probíhá skupinově, ale pejsci cvičí po jednom a přizpůsobujeme program každému z nich.

Toužíme po rovnováze

Při soužití člověka a jeho psa nám záleží na potřebách každého z nich. Věříme, že je důležité sladit představy, životní styl a prostředí člověka s tím, jaké má jeho pes osobní předpoklady, temperament a rysy spojené s jeho plemenem. Stejně tak hledáme rovnováhu při výcviku a výchově. Věříme, že spolupráce s námi se pejskovi musí vyplatit. Při výcviku používáme krmnou dávku a děláme vše proto, aby s námi spolupracovat chtěl a práce ho bavila. Zároveň však nastavujeme jasná pravidla a hranice a vedeme pejska k tomu, aby se mu nevyplatilo s námi nespolupracovat. Nevyhýbáme se výcvikovým pomůckám jako jsou vodítka, klece, stopovačky, elektronické obojky, výcviková lanka a další. Používáme je však s respektem a jen po nezbytně nutnou dobu.

Jde nám o vychovaného rodinného psa

Výcvik a výchovu vnímáme jako dvě úzce propojené části soužití s rodinným psem. Učíme tedy nejen vašeho pejska základní poslušnosti, ale zejména vás, jak tuto poslušnost aplikovat ve vašem běžném životě. Jak si poradit se situacemi, do kterých se se svými pejsky dostáváte či dostávat budete. Jak využít pravidla a rituály pro váš i psí prospěch. A jak naopak přeprogramovat ty zvyky, které vám neslouží. Víme, že své pejsky milujete, jsou pro vás součástí rodiny a často se kolem nich točí váš svět. Zároveň věříme, že kromě lásky a péče potřebují smysluplnou práci, povinnosti a omezení.