Hlídáme pouze pejsky, kteří jsou, nebo v minulosti byli našimi klienty.

Kdo se o vašeho pejska bude starat:

O hlídání bývá velký zájem. Z toho důvodu se o vaše pejsky stará celý náš tým. Uvědomujeme si, že nechat pejska u někoho jiného, může být pro majitele náročné a proto si jako trenéry – hlídače vybíráme pouze zkušené a spolehlivé spolupracovníky. Samozřejmostí je jejich průběžné vzdělávání a intenzivní komunikace s nimi.


Co nabalit s sebou:

  • Obojek, vodítko, náhubek.
  • Žrádlo s odměrkou či odměřené v sáčcích.
  • Očkovací průkaz, kontakt na veterináře, léky.
  • Pelíšek – počítejte prosím s tím, že se může zničit.
  • Hračku, opět se může při pobytu zničit.
  • Věc na kousání – pokud váš pejsek rád něco okusuje.
  • U pejsků, kteří značkují, tak protiznačkovací pás, u fenek, které hárají hárací kalhotky a dostatek vložek.

Doplňující informace:

  • Za podávání léků účtujeme příplatek viz ceník.
  • V případě, že pejsek v naší domácnosti něco zničí, budeme žádat od majitele náhradu škody.

Pokud vám budeme hlídat pejska poprvé, vyplňte si prosím krátký vstupní dotazníček.


Jak to funguje:

Pejsek je po dobu hlídání s námi uvnitř doma a střídají se mu fáze nakázaného odpočinku, volna, povinností a her. Venčíme 2x denně na větší procházce, plus rychlé vyčůrání před spaním. Jak je to jen možné, zařazujeme pejska do smečky našich vlastních psů, od kterých se učí základním pravidlům chování doma i venku. 

Po dobu hlídání jsme s vámi v kontaktu a nedělá nám problém poslat fotku či video. Na konci hlídání s vámi probereme, jak se váš pes choval, co se mu daří a dáme vám doporučení, na co se dál zaměřit.

Termíny hlídání společně domlouváme podle vašich a našich možností. Pokud máte o hlídání zájem domluvte se se svým trenérem.


Cena a placení:

Placení probíhá vždy na konci hlídání. Den počítáme tak, že pokud se pes k nám dostane vyvenčený po 18:00 hodině, pak platíte až za následující den, pokud si psa vyzvednete do 9:00, pak se vám daný den nepočítá.

Trénink hlídaného psa:

Je možné pro vašeho pejska domluvit výcvik základní poslušnosti. V takovém případě garantujeme k běžným činnostem v rámci hlídání ještě 1 hodinu denně aktivní práce. Na počtu i náplni tréninků se domlouváme individuálně.

Doprava psa:

V případě potřeby můžeme zajistit dovoz či odvoz vašeho pejska v rámci hlídání. Dojezdové vzdálenosti určujeme dle Google maps.