Místo působení:

  • Brno

Prostředí ve kterém žiju:

Bydlím na bytě kousek od centra. Vašeho pejska tak můžu brát do parků, pasáží, prostředků hromadné dopravy, … a zvykat ho na ruch města.

Čemu se věnuji:

  • Jsem hlídačka vašich pejsků.
  • Vedu školky v Brně.
  • Dělám drobné grafické práce.

Můj seberozvoj: 

  • Se svými psy chodím na tréninky k Vaníčkům.
  • Absolvovala jsem online kurzy u Martina Laca (Food drive, Elektronický obojek).
  • Inspiruji se u “Moderního tréninku”.

Můj příběh

Můžeš se nám v krátkosti představit?

Jmenuji se Lucka. Jsem majitelkou dvou psů, se kterými ráda chodím do přírody. Jsem adrenalinový nadšenec, ale mám ráda i kreativní činnost, ve které využívám své zkušenosti z grafické tvorby. Ráda fotím, hraji na kytaru, čtu. Ve svém volném čase se ale nejvíc věnuji psům.

Řekni nám něco o svých psech (současných i minulých)

Vždy jsem milovala německé ovčáky. Můj první pes Dan byl německý ovčák z útulku. 

Nyní mám Dara (8 let) a Sindy (2 roky). 

Dar je německý ovčák křížený s chodským psem. Vychovávám ho od štěňátka. Miluje lidi a rád se s nimi vítá. Je velmi chytrý a učenlivý, ale zároveň dost svéhlavý. Se psy, které nezná, se moc nekamarádí, ale po výcviku už je vedle sebe snese. 

Sindy je německý ovčák. Před rokem jsem si ji vzala z útulku ze Slovenska, přišla ke mně výchovou a výcvikem nepolíbená. Sindy je hodně temperamentní a reaktivní pes. Teď usilovně pracujeme a cvičíme, aby naplnila svůj potenciál. Stejně jako Dara i Sindy tréninky moc baví.

Jak ses k práci se psy dostala? 

U Vaníčků cvičím s Darem už přes 4 roky a za tu dobu jsme ušli velký kus cesty. Jednoho dne mě Káťa oslovila s tím, že bych mohla hlídat pejsky. Jsem moc ráda za důvěru, kterou ve mě vložila.

Co tě na tvé práci baví?

Baví mě, že každé plemeno, každý jednotlivec je úplně jiný.