Individuální schůzky budete nejspíš využívat v případě, že s pejskem řešíte nějaké potíže v chování. Proto je pro nás důležité se na začátku spolupráce potkat ve vašem přirozeném prostředí.

Seznámíme se s vámi, s vaším psem a s prostorem, ve kterém se pohybujete. Vyslechneme si co vás trápí, zároveň se podíváme na to, co o vašem příběhu řekne váš pes. Stanovíme si cíle naší spolupráce, a domluvíme se na následujících krocích. Seznámíme vás blíže s naším přístupem, a s tím, co bychom pro vás mohli udělat. Společně dojednáme podmínky spolupráce. Také už dostanete své první domácí úkoly, které povedou k pozitivním změnám.

První schůzka je nezávazná. Po ní se dohodneme zda navážeme spolupráci.


Co vás čeká:

  • Prvních pár tréninků je ideální se sejít ve vašem domácím prostředí. Poté je možnost dojíždět za námi
  • Termíny domlouváme dle vašich i našich časových možností. Doporučujeme pravidelnost, obzvláště na začátku spolupráce. Ideální je potkávat se alespoň 1x týdně. Individuální schůzka trvá přibližně hodinu a půl.
  • Vytvoříme váš společný jazyk, nastavíme rituály a osvojíte si principy, které vám budou pomáhat při běžném životě s vaším psem. Připravte se, že vám budeme zasahovat do vašeho fungování se psem, vašich návyků a pravidel, které máte a nebo zatím nemáte nastaveny.
  • Zpočátku si budeme hodně věcí vysvětlovat. Budeme vám dávat zpětnou vazbu a hledat ideální řešení. Postupně budeme více a více trénovat dovednosti a návyky
  • V případě, že to bude užitečné, časem přejdete do skupinové práce. Postupovat budeme krok za krokem, a na skupinové práci se domluvíme tehdy, až si budete jistí, že to zvládnete. Zároveň, kdykoli je možné skupinovou práci doplnit či opět nahradit individuálními schůzkami.