Našim klientům nabízíme hlídání jejich pejsků. Vzhledem k tomu, že při hlídání přistupujeme k pejskům dle našich principů, držíme jednotnou výcvikovou linii spolu s majitelem a vyžadujeme, aby majitel na naši práci navázal, nepřijímáme na hlídání pejsky, kteří nejsou či v minulosti nebyli našimi klienty.

O hlídání bývá veliký zájem, zejména pak v období jarních, letních i Vánočních prázdnin. A tak se o vaše pejsky stará celý tým trenérů – hlídačů. Uvědomujeme si, že nechat pejska u někoho jiného může být pro majitele náročné a proto si jako trenéry – hlídače vybíráme spolupracovníky zkušené, spolehlivé a samozřejmostí je jejich průběžné vzdělávání a intenzivní komunikace s nimi.

Pejsci jsou po dobu pobytu uvnitř s námi doma, střídají se jim fáze nakázaného odpočinku, volna, povinností a her.  Venčíme je 2× denně na procházce, plus před spaním je dáváme na rychlé vyčůrání.

Jak jen je to možné, zařazujeme je do smečky našich vlastních psů, od kterých se učí základním pravidlům chování doma i venku. Někteří si spolu také hrají. Po dobu pobytu jsme s vámi v kontaktu, nedělá nám problém poslat fotku či video. 

Výhodou je, že po dobu pobytu lépe vašeho psa poznáme, „popovídáme si s ním“ a můžeme výcvik přesně cílit na to, co vy a hlavně váš pes potřebuje. Pokud dáváte psa k nám poprvé, probereme, jak se váš pes choval, co se mu daří a dáme vám doporučení, na co se dál zaměřit. 

Termíny hlídání společně domlouváme podle vašich potřeb a možností našich trenérů.

Pokud máte více psů, je možné pohlídat všechny, pokud všichni znají alespoň základní povely a pravidla chování v bytě.

Co nabalit s sebou:

Obojek, vodítko, náhubek.

Žrádlo s odměrkou či odměřené v sáčcích.

Očkovací průkaz, kontakt na veterináře, léky.

Pelíšek – počítejte prosím s tím, že se může zničit.

Hračku, opět se může při pobytu zničit.

Pamlsky na trénink.

U pejsků, kteří značkují, tak protiznačkovací pás, u fenek, které hárají hárací kalhotky a dostatek vložek.

Papír s instrukcemi. Zajímá nás: kolikrát denně krmíte a venčíte. Zda pejsek bere léky a či má nějaké alergie. V případě, že si žádáte výcvik v rámci hlídání, stručně nám popište, na co se máme zaměřit a kolik lekcí byste rádi. Jak se snáší s jinými psy. Pokud váš pejsek ničí věci, značkuje, hárá, napište to také. A jakékoli další informace, které by nám mohli pomoct zdárně vašeho pejska pohlídat.

Cena:

400 Kč/den/pes. Placení probíhá vždy na konci hlídání. Den počítáme tak, že pokud se pes k nám dostane vyvenčený po 18:00 hodině, pak platíte až za následující den, pokud si psa vyzvednete do 9:00, pak se vám daný den nepočítá. 

Příplatky:

50 Kč/den – při nutnosti denně podávat léky, potravinové doplňky či psa pravidelně vyčesávat 

100 Kč/den – háravé feny, psi vyžadující speciální péči – např. s inkontinencí, těžko ovladatelní psi, s akutními zdravotními komplikacemi, štěňata do 6 měsíců

Další služby v rámci hlídání:

Je možné pro vašeho pejska domluvit výcvik základní poslušnosti. V takovém případě garantujeme k běžným činnostem v rámci hlídání ještě hodinu denně aktivní práce. Na počtu dní i náplni tréninků se domlouváme individuálně. Cena: +300 Kč/trénink

Doprava psa:

V případě potřeby můžeme zajistit dovoz či odvoz vašeho pejska v rámci hlídání. Cena je 10 Kč/km. Dojezdové vzdálenosti určujeme dle Google maps.

Náhrada škod:

Pokud víte, že váš pejsek má tendenci v domácnosti ničit pelíšky, couračky, hračky apod. či značkovat v domácím prostředí, je třeba upozornit hlídající osobu předem. U pejsků, co značkují je třeba nabalit i protiznačkovací pás. Pokud v naší domácnosti pejsek něco zničí, budeme žádat od majitele pejska náhradu škody.