Vždy začínáme individuální prací. Jejím cílem je lépe vás i vašeho psa poznat, porozumět prostředí i vašemu životnímu stylu. Na začátku vás naučíme základním principům, perfektnímu zvládání povelů a jejich praktickému použití tak, abyste je mohli uplatňovat při běžném životě.

Připravte se, že vám budeme zasahovat do vašeho fungování se psem, vašich návyků a pravidel, které máte nastaveny. Zpočátku si budeme hodně věcí vysvětlovat, dávat vám zpětnou vazbu, hledat ideální řešení na vaše potíže se psem.

Naším cílem je, aby se vám s vaším psem pohodově žilo. Výhodou je, že při individuální práci se můžeme přizpůsobit vašemu tempu učení i temperamentu vašeho psa.

  • Termíny domlouváme dle vašich i našich časových možností. Rozhodně doporučujeme pravidelnost, obzvláště na začátku spolupráce. Zpočátku je ideální potkávat se alespoň 1× týdně. 
  • Na schůzku si vyhraďte přibližně hodinu a půl.
  • Ideální je, když např. první 2 schůzky probíhají ve vašem přirozeném prostředí. Poté se domlouváme, zda budu dojíždět za vámi či budete jezdit vy k nám do Měnína. 
  • Cena: dle ceníku, který najdete zde