Místo působení:

  • Měnín

Prostředí ve kterém žiju:

Bydlíme v rodinném domě se zahradou. Dopoledne jsem většinou ve škole a pejsci tedy odpočívají u nás doma v kleci. Odpoledne pak mám prostor se jim věnovat. Žijeme na vesnici, takže je tu spoustu možností na procházky po okolí.

Čemu se věnuji:

  • Jsem hlídačka vašich pejsků.

Můj seberozvoj: 

  • Současně s hlídáním pejsků jsem klientkou služby Vaníčkovi&Friends se svojí fenkou Ruby, se kterou momentálně navštěvujeme skupinové aktivity.

Můj příběh

Můžeš se nám v krátkosti představit?

Jmenuji se Eliška, je mi 22 let, studuji vysokou školu. Mimo psy mám zálibu i v jezdectví. Vnímám spoustu společných znaků při práci s koňmi a psy.

Řekni nám něco o svých psech (současných i minulých)?

Máme fenku trpasličího pudla Ruby. Narodila se v červnu 2023, aktuálně navštěvujeme Přípravku pro štěňata. Do budoucna bychom rádi zkusili agility. Ruby je na to akční dost, tak uvidíme, jak se nám bude dařit.

Jak ses k práci se psy dostala? 

K práci se psy jsem se dostala na jaře díky Barči, která u Vaníčků trénuje a hlídá pejsky. Nadchla mě ta práce a co všechno se psy dokáže. Rozhodla jsem se, že to chci umět taky. A teď to mohu aplikovat i u svého štěněte.

Co tě na tvé práci baví?

Na práci mě baví to, že mohu poznat i jiné psy. Zjistit jaké mají vzorce chování a návyků. Ruby se s nimi může socializovat, což beru jako velmi přínosné pro obě strany.