Školka je určena našim klientům po/zároveň s individuální či skupinovou prací. Probíhá tak, že 1× týdně vždy v předem domluvený termín k nám ráno pejska dovezete a odpoledne si jej vyzvedáváte. 

Po dobu školky jsou pejsci s námi uvnitř doma, střídají se jim fáze nakázaného odpočinku, volna, povinností, her a pobytu na dvoře.  1× za den pracujeme na procházce. 

Nejčastějšími tématy proč dávají klienti pejsky k nám na školce je pomoc s naučením či posilováním povelů, samostatnost pejska, pobyt mezi dalšími psy, pomoc s problémovým chováním. Jak jen je to možné, zařazujeme pejsky je do smečky nejen našich vlastních psů, ale i dalších školkařů. 

Výhodou je, že po dobu pobytu lépe vašeho psa poznáme, „popovídáme si s ním“ a můžeme výcvik přesně cílit na to, co vy a hlavně váš pes potřebuje. Ideální je, když na školku navazuje individuální, telefonická či online konzultace

  • Termíny hlídání společně domlouváme podle vašich potřeb a našich možností, nejčastěji dovážíte psa kolem 8:00, vyzvedáváte po 16:00. 
  • Cena: 600,- Kč/den/psa

Co nabalit psovi s sebou: obojek, vodítko, náhubek, pelíšek/přepravku/klec, ranní dávku jídla, pamlsky na trénink